Jak vyživit svou pleť?

Jak vyživit svou pleť?

Probudili jste se s unavenou a vysušenou pletí? Potřebujete si ji vyživit a hydratovat? Nemusíte si kupovat drahé krémy, které vyjdou v drogeriích či parfumeriích i na několik desítek tisíc korun. Nemusíte to ani zkoušet s experimentálními olejíčky, které vám pleť maximálně jen pořádně zmastí. Můžete vyzkoušet naše osvědčené tipy a triky, jak svou pleť vyživit. Tipy se vám budou hodit zejména v létě, kdy je pleť abnormálně vysušený letním horkým sluníčkem.  

Každá žena si o svou pleť pečuje. Jenže když pleť není dokonalá, když se na ní vyskytne akné nebo pupínky, hned je špatná nálada na světě. Když je však pleť neustále vyživována, snadno tak budete předcházet pupínkům či akné a jiným podobným problémům.  

Dejte na naše tipy a svou pleť vyživte tak, že bude vypadat i o několik let mladší.  

Peeling je záchrana 

O peelingu jste určitě slyšeli. Na trhu najdete hromadu produktů nazvaných “peeling”, některé jsou na tvář, jiné na nohy. Cílem peelingu je odstranit mrtvou kůži, odstranit odumřelé buňky. Díky tomu peeling pleť vyčistí do hloubky, dokáže dokonce nohy a zadeček zbavit celulitidy.  

Peeling je určený těm ženám, které nemají příliš citlivou pleť. Pokud citlivou pleť máte, musíte vybírat peeling, který nebude pro vaši pleť příliš hrubý. Příliš hrubý peeling by mohl totiž pleť pořádně podráždit.  

Mezoterapie je také možnost 

Svou pleť můžete vyživit také pomocí mezoterapie. Jedná se o dostatečně účinný dermatologický zákrok. Pokud mluvíme o mezoterapii, hovoříme o hloubkové hydrataci pleti, která se provádí malinkou a tenkou jehličkou (někdy však kanylkou, jindy speciální mezopistolí).  

Mezoterapie se provádí zásadně na dermatologických klinikách, případně v laserových centrech. Pomocí této hloubkové hydratace je možné vyživit i krk, dekolt nebo také hřbety rukou, které najednou budou vypadat mladší.