Co zdraví lidé nemají ve své ložnici?

Co zdraví lidé nemají ve své ložnici?

Podle mnohých je tou nejlepší místností v domě ložnice. A s tím musíme jenom souhlasit. Ložnice je místo, kam chodíme po dlouhém dnu, kam se uchylujeme, když jsme unavení nebo když potřebujeme načerpat energii. Jelikož je ložnice opravdu důležitá místnost v domě, je třeba ji mít zařízenou tak, jak se sluší a patří. Málokdo si však uvědomuje, co do takové ložnice vlastně patří nebo co by se v ní mělo nacházet.  

Do ložnice samozřejmě patří postel, ale zároveň do ní nepatří několik věcí, které neprospívají našemu zdraví. Pokud se chcete přidat ke zdravým lidem, ze své ložnice vyhoďte několik věcí.  

Zářivé barvy do ložnice nepatří 

Co nemají zdraví lidé ve své ložnici? Rozhodně zářivé barvy. I když jste možná milovníkem odvážných barev, i když možná milujete jasně zbarvené pokoje, do ložnice se však nehodí. Daleko lepší barvou jsou uklidňující tóny modré barvy nebo jiné chladné odstíny barev.  

Do ložnice také nepatří výrazné umění 

Ložnice má být místo, které bude i vizuálně vybízet k odpočinku a k relaxaci. Proto by se v ložnici rozhodně nemělo nacházet výrazné umění. Výrazné umění raději dejte do svého obývacího pokoje, právě zde bude umění na obdiv ostatním lidem, respektive návštěvám, které k vám zavítají.  

Chytrý telefon nechte v jiných místnostech 

Nechcete mít neklidný spánek? Chcete se naopak kvalitně vyspat? Pak doporučujeme mít chytrý telefon v jiných místnostech domova. Chytrý telefon je sice dobrý pomocník nebo sluha, na druhou stranu vás může připravit o spánek, jelikož na něm budete až do rána bílého surfovat, což je špatně. Raději místo chytrého telefonu uchyťte do rukou časopis nebo knížku.  

Domácí mazlíčci nemají v ložnici co dělat 

Chcete se opět vyspat? Pak byste neměli do své ložnice pouštět vaše domácí mazlíčky. Mít v posteli domácí mazlíčky, to je značně nehygienické. Navíc mnozí lidé na ně mohou být alergičtí a mohou tak kýchat po celou dlouhou noc.