Tipy na letní čtení aneb novinky do kabelky 

Tipy na letní čtení aneb novinky do kabelky

Léto je synonymem pro pohodlné chvilky odpočinku na pláži nebo na zahradě. Knížka samozřejmě nesmí chybět. Jaké novinky vyšly v poslední době a co by vám v kabelce rozhodně nemělo chybět? Podívejte se na přehled letního čtení.  

Se světem to není tak špatné 

Když se objevila Christina von Dreien, mnoho lidí zajásalo. Její pohnutý osobní příběh je vykreslen v knihách Dvojčata zrozená jako světlo. Máte rádi trochu zamyšlení a rádi se díváte za běžné obzory? Knížka Vědomí vytváří mít u vás v létě nesmí chybět. Dozvíte se více o tématu našeho těla a buněčné komunikace, o evoluci lásky nebo o tom, jak navyšovat své osobní vibrace. Tato kniha vám připomene, že svět je stále krásné místo k žití.  

Milostný příběh léto odlehčí 

Zkuste si dát knižní počin Jiřího Mádla. Ano, známého režiséra a jednoho ze slavných snowboarďáků. Ten velmi nedávno představil svou knihu Přitažlivost planety Krypton. Martin a Veronika si v příběhu dali slib, že spolu budou debatovat o různých tématech, a to i velmi intimních, ale že se nikdy nepotkají. Dodrží nakonec svůj slib?  

Hurá do středověku! 

Emma Riedová se postará o trochu napětí během vašich lenošivých chvilek. Detektivní případy ze středověku bude řešit mistr Petr. Ani ve 14. století se lidem nevyhýbala témata jako je láska, napětí a tajemství. Sledujte židovského mladíka i zamlklého sluhu, jak vyšetřují případy vražd v Praze a jejím okolí. Kniha nese název Suďte spravedlivě – případy mistra Petra.  

Do jiného světa 

Shari Lapena vás zavede do pohádkového světa bohaté rodiny, která žije v Brecken Hillu. Čtvrti, kde musíte být opravdu hodně bohatí, abyste se uchytili. Freda a Sheilu Mertonovy ale bohatství neochrání před jejich osudem. Na velikonoční večeři přivítají své tři dospělé děti a pár hodin nato jsou zabiti. Truchlí jejich potomci? Co vyplouvá na povrch? Kniha Nepříliš šťastná rodina vám přinese zchlazení v horkých dnech.  

Co si dáte jako první?