Seriály, které v roce 2022 vyšlou do světa svou vůbec poslední řadu 

Seriály, které v roce 2022 vyšlou do světa svou vůbec poslední řadu

Sledování seriálů se stalo velmi oblíbenou záležitostí hlavně během koronavirové pandemie. A i když se svět do jisté míry navrátil do normálu, seriály jsou stále tím, čím se vyplňuje volný čas. Bohužel některé z nich se s námi v roce 2022 nadobro rozloučí, respektive dojde k promítnutí jejich poslední série. Jestli poté bude následovat třeba film nebo další zpracování v budoucích letech je pouze otázkou, ale další série už opravdu nebudou.  

Peaky Blinders 

Jedním z velmi oblíbených seriálových hitů je seriál z gangsterského prostředí — Peaky Blinders. Tento seriál, v němž hraje jednu z hlavních rolí maximálně charismatický Cillian Murphy, letos na jaře předvede svou poslední sérii, která má být podle scénáristy tou nejlepší.  

Je však pravdou, že seriál bude následovat filmové zpracování, které by mělo být z období druhé světové války. Fanoušci se tedy mají, na co těšit, i když nyní smutek v jejich očích je jistě znát.  

The Walking Dead 

Svou opravdu poslední sérii představí i seriál The Walking Dead, z něhož se stal podobný fenomén jako z výše uvedeného seriálu. I když byl původně tento seriál označoávn diváky za nekonečný, letošní série je potvrzením, že i tento seriál má svůj konec.  

Je ale pravdou, že v souvislosti s tímto seriálem se aktuálně vysílají tři spin-offy, které se odehrávají ve stejném světě, jen postavy se liší.  

Stranger Things 

Po delší době se dočkáme další série taktéž oblíbeného seriálu Stranger Things. Naprosto skvělý seriál, který bude ke zhlédnutí na Netflixu, se však také touto sérií nadobro rozloučí. Čtvrtá série tak bude tou poslední a je otázkou, jestli dojde v budoucnu k nějakému rozvinutí seriálu či jestli seriál čtvrtou sérií skutečně skončí.  

His Dark Materials 

HBO Max letos představí poslední sérii seriálu His Dark Materials. Jedná se o krapet kriminální podívanou, která staví na zlověstném spiknutí a únosech dětí. V hlavní roli vás jistě překavpí Dafne Keen.