Plavky podle typu postavy. Připravte se na letní sezonu 

Plavky podle typu postavy. Připravte se na letní sezonu

Každá z nás je jedinečná a každé sluší jiné střihy. Jaké plavky vybírat, aby kompletně korespondovaly našim tělesným potřebám a dovolily vyzdvihnout naše přednosti?  

Plavky pro velká prsa 

Nadělila vám příroda nebo estetická medicína velké poprsí? Mnohé ženy vám jistě závidí. Abyste své přednosti co nejlépe zužitkovala, volte plavky, které upozorňují na vrchní část bikin. Široké ramínka vám udělají výbornou službu, navíc jsou praktické. Podprsenka s kosticemi se postará o dostatečnou oporu. Můžete si dovolit také módní crop top, ve kterém budete sexy. Nebojte se ani plavek, které mají průsvitné nebo síťované prvky.  

Naopak uberte volánků a zapomeňte na push-upky.  

Plavky pro malé poprsí 

Majitelky menších košíčků se mohou zaměřit na to, co objemnějšímu poprsí příliš nesvědčí. Pořiďte si plavky s volánky, s žabičkováním, se střapci a dalšími ozdobami. Push-up efekt je také vhodnou volbou. Skvěle vám budou slušet i obyčejné trojúhelníčky bez vycpávek, třeba pletené.  

Plavky pro postavu ve tvaru hrušky 

Zde se budou pro vrchní díl plavek uplatňovat stejná pravidla jako u plavek pro menší poprsí. Top bude zdobný a nebudou v něm chybět střapce, volánky nebo ozdoby. Naopak spodní díl by měl mít ideálně žádné, nebo svislé motivy. Šortky nedoporučujeme, jen by více zvýraznily tvar postavy.  

Plavky pro postavu ve tvaru jablíčka 

Máte plnější bříško? Zvolte kalhotky nebo šortky s vysokým pasem. Udělají vám skvělou službu. Vlastně jsou přímo navrhovány pro ženy s tímto tvarem postavy. Potřebujete jednodílné plavky? Volte takové, které mají grafické vsadky a zasazují se o optické zúžení pasu. Pořídit si můžete i tankini.  

Plavky pro chlapeckou postavu  

Máte chlapeckou postavu? V tom případě se můžete ihned vrhnout do nákupu jednodílných plavek. Slušet vám budou i zajímavé střihy horní partie bikin, například síťování nebo šněrování. Rafinované střihy jsou pro vás jako dělané. Upozornit můžete na horní i spodní díl plavek, tedy třásně si můžete dovolit i ve spodní části.  

Každá postava nejlépe využije kousky, které jí budou lichotit.