Lidé, kteří vydělali miliony ještě před dovršením dvaceti let

Lidé, kteří vydělali miliony ještě před dovršením dvaceti let

Bohatým by dneska chtěl být každý, ovšem jen málokdo si za tímto snem jde. Mnozí podnikatelé se svým byznysem začali už poměrně pozdě, a tak svého prvního milionu dosáhli až v pozdějším věku. Najdou se však mezi námi ti, kteří začali tak brzy, že svého prvního milionu dosáhli už před dovršením dvacátého věku života. Jinými slovy se mezi námi nachází ti, kteří vydělali svůj první milion dříve, než mohli ve Spojených státech amerických pít alkohol. Pojďme si říct, kdo se mezi těmito úspěšnými podnikateli nachází.  

Chris Phillips 

Znáte muže jménem Chris Phillips? Ve svých sedmnácti letech se rozhodl rozjet velkou společnost nazvanou Dot5Hosting, která se zaměřuje na poskytování webhostingu a registraci domén. Jeho firma se velmi rychle rozjela, za pouhé dva roky dosahovala obratu přesahujících deset milionů dolarů. I když firma měla opravdu našlápnuto k úspěchu, svou firmu nakonec prodal. To ho však jen posunulo dál – založil jinou firmu, nyní Develop It, který zase podporuje startupy a nové nápady, které mají budoucnost.  

Sean Belnik 

V šestnácti letech tento mladý muž se svými naspořenými šesti stovkami dolarů rozbíhal svůj zbrusu nový e-shop, v němž prodával různé drobné předměty. Později se pustil do prodeje nábytku, díky čemuž během čtyř vzrostlo jeho bohatství o čtyřiadvacet milionů dolarů.  

Catherine Cook 

Abychom však nezůstali jenom u chlapců, svého prvního milionu se do dvaceti let dočkala také dívka jménem Catherine Cook. Právě ona se proslavila založením velmi slavného portálu MyYearbook.com, který dnes můžete znát jako MeetMe. Později zdigitalizovala školní ročenky a za pouhých devět let evidovala milion uživatelů. Dnes její projekt vlastní jiná společnost, ovšem ona projekt prodala za 100 milionů dolarů.  

John Koon 

Když měl John Koon pouze šestnáct let, začal podnikat, a to s automobilovými součástkami. Jeho podnikání mělo hromadu štěstí, dodával totiž díly do reality show pro televizi MTV. Dnes jeho hodnota majetku činí více jak čtyřicet milionů dolarů.