Kvalitně vyřešené BOZP za nízkou cenu. To je firma Extéria

Kvalitně vyřešené BOZP

Ne každý podnikatel má dostatek času na to, aby řešil bezpečnost práce na pracovišti nebo požární ochranu. Přece jen BOZP obnáší nejen zpracování potřebné dokumentace, ale také pravidelná školení, na která může vytížený podnikatel zapomínat. Je proto dobré si povolat firmu, která se BOZP a PO ve firmě ujme.

Firmy, které se zabývají či zaměřují na bezpečnost práce a požární ochranu, mohou podnikateli ušetřit skutečně hromadu práce. Podnikatel se navíc nemusí bát, že při neohlášené kontrole neuspěje. Pokud se nechá zastupovat firmou, která má kladné recenze a reference, může si být jist, že kontrolu zvládne se stoprocentní úspěšností.

Bezpečnost práce a požární ochranu je třeba mít vyřešené, jelikož se jedná o zákonné povinnosti, které kontrola vždy kontroluje přednostně. V případě nevyřešené BOZP a PO čekají podnikatele vysoké pokuty, které se mohou dostat až do výše několika set tisíc korun. Je proto lepší investovat do firmy, která se o BOZP a PO postará. Odpadne jedna starost, jejíž nevyřešení by stálo opravdu mnoho.

Vyřešte BOZP kvalitně a za nízkou cenu

Podnikatelé při výběru firmy, která by je zastupovala v oblasti BOZP a PO, dbají na nabízenou cenu za služby. Sice chtějí mít vyřešené BOZP a PO, ovšem to neznamená, že chtějí, aby je najmutí firmy zruinovalo.

Mnozí podnikatelé to však během pátrání vzdají a zafixují si v hlavě myšlenku, že není možné sehnat firmu s kladnými referencemi s pozitivními zkušenostmi, s nízkou cenou a kvalitními službami. Jenže opak je pravdou.

Svěřte se do ruko firmy Extéria

Jedna taková firma existuje a jmenuje se Extéria. Působí na trhu už dlouhých sedm let a za tu dobu si získala na svou stranu tisícovky spokojených klientů. V současné době působí i na slovenském trhu, kde působí už dva roky a ti zde se pyšní úspěchem.

Co se týče samotných služeb, kladně hodnocená je především telefonická podpora, dále nízká cena za kvalitní služby a také možnost navštívit jakoukoli pobočku v případě problému, tedy nejen tu, kde jste si zřídili smlouvu.