Když toužíte po odpočinku

Když toužíte po odpočinku

Zatoužili jste po odpočinku v tomto hektickém a rychle ubíhajícím světě? Nemusíte jezdit do zahraničí, nemusíte si brát dlouhé volno, abyste strávili svůj volný čas v přírodě. Stačí, když si na svou zahradu koupíte meditační pyramidu, která je unikátní v tom, že poskytuje prostor pro odpočinek, relaxaci nebo třeba pro meditaci. Že jste o meditační pyramidě ještě neslyšeli? Pojďme si ji představit. 

S meditačními pyramidami jste se jistě už setkali. Pokud jste se nesetkali přímo s meditačními pyramidami, setkali jste se jistě s pyramidami energie nebo s energetickými pyramidami. I to jsou označení tohoto drobného zázraku, který člověku přinese úlevu po psychické stránce. Mnozí lidé jsou toho názoru, že se jedná o léčivé pyramidy v pravém slova smyslu, ale pyramidy působí maximálně na naši psychickou stránku, neléčí tedy v pravém slova smyslu. 

Samozřejmě i zde platí – sto lidí, sto chutí. Na každého člověka, který stráví chvíli v meditační pyramidě, působí meditační pyramidy jinak. Jak budou působit na vás? Zbaví vás neduhů nebo urychlí léčbu onemocnění?

Odpočinek a zbavení stresu

Lidé, kteří nějakou chvíli pobyli v meditační pyramidě, jsou toho názoru, že meditační pyramidy nabízí zejména odpočinek. I po chvíli strávené v meditační pyramidě se lidé cítili odpočatí tak, jako kdyby spali dlouhé hodiny. 

Kromě odpočinku slibují meditační pyramidy i to, že člověka zbaví stresu a veškerého nahromaděného napětí. 

Na člověka působí pyramidální energie

Ptáte se, co pozitivně působí na člověka? Je to pyramidální energie, tedy spojení vesmírné energie putující do pyramidy skrze špičku a zemské energie, která putuje do pyramidy zespodu. Jednotlivé energie se pak v pyramidě pojí v jednu magickou pyramidální energii působící pozitivně zejména na psychickou stránku člověka.