Diagnostikujeme člověka podle barvy očí

Diagnostikujeme člověka podle barvy očí

Málokterý člověk si uvědomuje, že o něm oči mohou říct opravdu mnoho. Oči jsou bránou do duše, ale také jsou to přesně oči, které prozradí, jak jsme na tom po zdravotní stránce. Mnozí lékaři dokonce diagnostikují nemoci jenom skrze oči. Jenom se podívají do oka a na základě barvy očí, očního bělma, skvrn, flíčků nebo žilek poznají, co se s námi děje. Takto lze diagnostikovat třeba potíže se žaludkem či trávicí soustavou jako takovou nebo lze tímto způsobem přijít na cukrovku a na podobné nemoci. Nevěříte? 

Pak byste měli zajít na vyšetření zvané irisdiagnostika, kde jen posvítí do očí a už vědí, co s vámi je. Právě odborníci specializující se na zmíněnou diagnostiku jsou přesvědčeni o tom, že každý orgán má v očích své zastoupení, podle čehož poznají, jak na tom ve skutečnosti jsme po zdravotní stránce.  

Díky nám však nemusíte chodit na vyšetření, diagnostikujeme vás jen podle vaší barvy očí.  

Modré oči 

Lidé mající modré oči bývají bohužel náchylnější k onemocnění dýchacích cest. Mají také velice blízko k poruchám přeměny kyseliny močové, bohužel jsou náchylní i k revmatismu. Většinu modrookých lidí trápí také alergie. Pokud jste majitelem modrých očí, měli byste pravidelně kontrolovat své srdce a ledviny, jelikož právě tyto dva orgány mohou být náchylnější k nemocem nebo chorobám.  

Smíšená barva očí 

Pokud nelze přesně určit, jakou máte barvu očí, pak máte pravděpodobně smíšenou barvu očí. Jestliže jste majitelem takových očí, pravděpodobně máte často kožní choroby a trpíte revmatismem. Můžete být však náchylnější i ke katarům sliznic nebo můžete mít sklony k podobným zdravotním obtížím, jaké sužují modrooké lidi.  

Hnědá barva očí 

Jste majitelem krásných hnědých očí? I z vaší barvy očí lze leccos vydedukovat. Například jste pravděpodobně náchylnější k tvorbě žaludečních vředů, možná vás často trápí vznik žlučových kamenů. Také je vaším problémem častá zácpa nebo žlučníkové koliky. Častým zdravotním problémem je i váš citlivější trávicí trakt. Lidé s hnědýma očima mají také často oslabenější nervový systém.