Byty Na Vackově: Mimořádné bydlení v perspektivní lokalitě

Byty Na Vackově

Hledání dokonalého bydlení je nikdy nekončící proces, a to jednoduše proto, že něco jako absolutní ideál zkrátka neexistuje. Zatímco někomu stačí kousek pláže a pohled na nebe poseté hvězdami, jiný vyžaduje luxus v podobě pozlacených kohoutků. Výběr je vždy otázkou osobních preferencí a životního stylu. Ale samozřejmě se můžeme posunout do obecné roviny a zaměřit se na bydlení, kterému by přízvisko „perfektní“ přiřkla valná většina lidí. Developerský projekt Byty Na Vackově je právě takový.

Žižkov se mění k lepšímu

Česká metropole je rozmanitá a jednotlivé lokality nabízí specifické výhody i nevýhody. Některé čtvrti však přeci jen vybočují z řady a zásadní negativa byste u nich nenašli. V případě Vacková – poklidné části Horního Žižkova – jde o lokalitu s velmi slibnou budoucností.

Tvář Žižkova se v posledních letech rychle mění a stává se z něj jedno z nejvýznamnějších center. Za pozornost stojí především transformace okolí Nákladového nádraží Žižkov, kde v blízké budoucnosti vyroste nová obchodní čtvrť. Ale jaké je bydlení na Vackově?

Byty Na Vackově nabízí vysoký standard

Nové byty v Praze na Žižkově nabídnou dispozice od 1+kk až po 5+kk a nebudou chybět ani ateliéry a nebytové prostory. To vše v rámci pěti bytových domů, které vyrostou podél ulice Malešická a navážou na projekty, které Metrostav Development úspěšně realizoval již v minulosti. Celkem půjde o 342 jednotek v moderním architektonickém pojetí. Za vizuální stránkou projektu stojí zkušení odborníci z MS Architekti.

V docházkové vzdálenosti se nachází mnoho atraktivních míst – park Židovské pece, sady Na Krejcárku, Vítkov či Parukářka. Za zmínku stojí také charizmatické kino Aero, Olšanské hřbitovy a cyklostezka na Kralupské dráze. I díky tomu se Vackov jeví jako výjimečné místo pro život.

Pokud vás byty Praha 3 zaujaly, přečtěte si o nich více na byty.navackove.cz, kde najdete termíny dokončení, ceník a kontakt na realitní centrum.