Aplikace, které vám pomohou naučit se cizí jazyk

Aplikace, které vám pomohou naučit se cizí jazyk

Naučit se cizí jazyk, to dnes není tak těžké, jak si drtivá většina lidí myslí. Důvodem je fakt, že dnes je možné využít k tomu aplikace, které si stáhneme do svých telefonů. Už dávno nemusíme chodit na kurzy, abychom se dobře naučili anglicky nebo německy, dnes je opravdu možné stáhnout si aplikaci, s níž se snadno naučíme jakýkoli cizí jazyk. V případě, že patříte k lidem, kteří se chtějí cizí jazyk naučit, máme pro vás tipy, jakou aplikaci se vyplatí mít ve svém mobilním telefonu. 

Říká se, že kolik jazyků znáš, tolikrát si člověkem. Něco na tom opravdu bude. Utrácet za cizojazyčné kurzy ale nemusíte, můžete se s jazyky poprat sami díky různým aplikacím, z nichž mnoho je k dostání i zdarma. Vyberte si tu správnou pro vás. 

Duolingo pro získání slovní zásoby 

Aplikace, která vás dokonce bude denně upozorňovat, že je čas na lekci. To je Duolingo. Nečekejte však od této aplikace úplné zázraky, je určená spíše na rozšíření slovní zásoby. Na druhou stranu je pravda, že právě slovní zásoba je to, co v cizím jazyce potřebujete nejvíc. Věty pak různě seskládáte, o tom není pochyb. 

Duolingo je však zcela zdarma, to je nejspíše její hlavní výhoda. Učte se s aplikací každý den aspoň patnáct minut. 

Tandem pro zlepšení komunikačních dovedností 

Další oblíbenou aplikací, která vám pomůže zlepšit um cizího jazyka, je aplikace Tandem. Jedná se o aplikaci, která dokáže zlepšit komunikační dovednosti člověka. Pokud slovní zásoba není váš problém, ale potřebujete spíše zdokonalit komunikaci s reálnými lidmi, tato aplikace je přímo pro vás. Tandem totiž spočívá v tom, že se dva rodilí mluvčí učí navzájem. To je někdy opravdu skvělé, s cizinci se učí cizí jazyk nejlépe. 

Opět se jedná o aplikaci zdarma, v níž si pro začátek je možné koupit lekce s profesionálním lektorem, ale ono to není potřeba.