3 sekáče v Praze, které stojí za návštěvu 

3 sekáče v Praze, které stojí za návštěvu

Módní kousky za skvělé ceny seženete v Praze na každém rohu. Přesto jsou ale některé second handy lepší a jejich návštěvou si uděláte dokonalou radost. Podporujete udržitelnou módu? Zkuste navštívit některý z těchto obchodů.  

V Karlíně do Naty Šaty 

Na adrese Sokolovská 114 se můžete přesvědčit o tom, že si celý outfit lze pořídit i za velmi nízkou cenu. Do Karlína se vypravte za majitelkou butiku, Naty. Čeká na vás příjemný obchod, kde je vše srovnané a označené. Některé kousky vás přijdou skutečně levně a nedáte za ně ani stovku. Sehnat ale můžete i luxusní šaty a kabáty za tisícovku nebo dva. Vyberete si nejen podle svého vkusu, ale také podle ceny. V tomto butiku objevíte i oděvy do společnosti. Pánské oblečení zde není. Obchod má VIP klientku v podání rapperky Sharloty – ta zde pravidelně nakupuje.  

V Ječné do Crashily 

Jste zrovna kousek od metra I.P. Pavlova? Stavte se do Crashily. Tento butik má nejen osobitý styl, ale také sezónní nabídku s nízkou cenou. Umělý kožíšek vás vyjde jen na pětistovku, což je skutečná pecka. Na adrese Ječná 14 si udělají radost mladé rebelky i ženy s elegantním vkusem. Je libo rockový kousek? Vintage módu? Nebo potřebujete ulovit nové džíny? Tento butik nabízí oblečení ve skvělém stavu, které bude sloužit ještě několik sezón.  

Ani Crashily nenabízí oděvy pro muže. Zato se ale můžete těšit na kabelky, obuv a doplňky. Je libo něco extra? Ručně malované plecháčky a plátěné tašky od Ester DIY vám udělají radost.  

Na Žižkově do Bohemian Retro 

Potřebujete sehnat nějaký autentický vintage kousek pro muže i ženy? Bohemian Retro vám nabídne jen kvalitní kousky s přidanou hodnotou. Nachází se na Žižkově, Chvalova ulice číslo 8. Elegantní oděvy užijete pro společenské účely, ale také na denní nošení. Široký výběr šatů zahrnuje i svatebky. Těšit se můžete i na bižuterii, rukavičky, kabelky, sluneční brýle, nebo také výbavu do domácnosti.  

Second handy mají své stránky na sociálních sítích, mrkněte.