Jak vypadají nejluxusnější letadla světa?

Nejluxusnější letadla světa

Létání se stalo velice populární. Je to způsob pohodlného cestování, které je mnohdy i levnější než jakékoliv jiné cestování. Pokud byste chtěli začít svou dovolenou vážně luxusně, měli byste nasednout do jednoho z nejluxusnějších letadel světa. Víte, jaká letadla se řadí k těm vážně luxusním?

V dnešní době existuje mnoho aerolinek, které létají dnes a denně. Luxusní letadla však denně nelétají, pokud ano, tak jenom proto, že jejich majitelé potřebují vzít partnerku na romantickou večeři na druhou půlku světa.

Jelikož se do luxusních letadel dostane jenom málokdo z nás, oceníme vědět, jak to vlastně v takovém letadle vypadá a jaká letadla se řadí k těm nejluxusnějším na světě.

Seznamte se s Gulfstream G500

Pokud byste hledali nejdražší model od Gulfstreamu, našli byste letadlo Gulfstream G500, které stojí zhruba 44 milionů dolarů. Jedná se o nejnovější model, který vás dostane na kolena. V kabině najdete sedadla, která byla vyrobena na zakázku dle požadavků zákazníka. Není tedy pochyb o tom, že se jedná o nejpohodlnější sedadla letadla vůbec. Za zmínku stojí i vysokorychlostní internet, který je mnohem rychlejší, než jiné internety, které znáte a které běžně používáte.

Gulfstream se však pyšní ještě jedním luxusním letadlem, a to Gulfstream G650ER. Jedná se o tryskáč, který stojí zhruba 66,5 milionů dolarů. Je to vlajková loď společnosti a její dolet je víc jako 7500 mil. Dokáže tedy přeletět přes celý Tichý oceán, a to je vážně dech beroucí!

Abychom nezůstali jenom u Gulfstreamu

Abychom nezůstali jenom u společnosti Gulfstream, zmiňme si jiné, luxusní letadlo, tentokrát letadlo Bombardier Global 7000. Jedná se o letadlo, které bylo navrženo tak, aby zvládlo i náročnější, delší lety. Má hodnotu 73 milionů dolarů, ovšem zatím není zcela dokončeno.

Už nyní se však ví, že kabinu si budete moct přeměnit dle fantazie. Můžete si z ní udělat i vlastní jídelnu.