Trendy v kuchyni pro rok 2019

Trendy v kuchyni pro rok 2019

Přemýšlíte nad tím, že budete příští rok investovat do nové kuchyně? To je skvělý nápad! Každá kuchyně jednoho dne vypoví službu a vy musíte mít adepta, který bude sloužit jako její náhrada. Žádná kuchyně nevydrží desítky let, to si musíte uvědomit. Pokud už vaše kuchyně střádá a touží po výměně, dopřejte jí to. V případě, že se rozhodnete pro novou kuchyni, přinášíme vám tipy pro příští rok. Jaké budou top trendy v kuchyni v roce 2019?

Člověk si říká, že se nemohou trendy měnit všude. Třeba v takové kuchyni mohou zůstat. Jenže opak je pravdou. I trendy v kuchyni se mění a budou se měnit i příští rok. V současné době se naštěstí už ví, jaké trendy v kuchyni budou pro rok 2019. A my vám přinášíme pár pikantností.

Černé kuchyně se nebojte

Zatímco letošní rok byl především o jednoduchých, bílých minimalistických kuchyních, příští rok se sice také ponese v duchu minimalismu, ale svět kuchyní se spíše zaměří na černou barvu. Nemusíte se černé barvy bát, stačí, když ji zkombinujete s dřevem.

Přesně černé kuchyňské linky s dřevěnou pracovní deskou – to bude to, co bude příští rok obrovský hit a do čeho bude investovat nejedna domácnost.

Dřevo si najde cestu do nejedné domácnosti

Když už jsme zmínili dřevěné pracovní desky, musíme se pozastavit nad dřevěnými kuchyňskými linkami. Světe, div se, ale právě rustikální styl se dostane do kuchyní. Pokud tedy zvažujete investici do kuchyňské linky dřevěné, nebojte se toho – právě s touto linkou zabodujete a přesně takovou linku vám bude každý závidět.

Dřevo můžete kombinovat ještě s bílou barvou. I to je nestárnoucí kombinace, bílá kuchyně s dřevěnými prvky je jistá inovace, která dům zútulní a zpříjemní. U dřevěné kuchyně však dbejte na pravidelnou údržbu. Dřevo je nutné opečovávat, aby v krásném stavu zůstalo co nejdéle. Samozřejmě vždy záleží na tom, z jakého konkrétního dřeva máte kuchyni vyrobenou.