Stavba garáže může trvat pouze jeden den

Stavba garáže může trvat pouze jeden den

Na svém pozemku si již nějakou dobu představujete příjemnou a pohodlnou garáž nebo kryté stání pro své auto, ale stále se neumíte odhodlat k tomu, abyste ji vystavili? Stačí si jen zvolit správný materiál a garáž bude během několika hodin na svém místě. 

Když se nám nechce investovat čas

Při stavbě garáže si nepřejeme investovat svůj čas. Trávit dlouhé hodiny tvorbou přístřešku, který odolá povětrnostním vlivům, je také poměrně ošemetné. Když si zvolíte montované garáže, máte za nízkou cenu zajištěn maximální užitek. Garáž na klíč bude přesně podle vašich požadavků. Není problém ji opatřit fasádou. A je hotovo. Jak dlouho to trvalo? Pouze několik málo hodin.

Bude nutno povolat těžkou techniku? 

Myslíte si, že pro montované garáže bude potřeba, aby na váš pozemek přijela těžká technika, která vše doveze? Ani náhodou. Stačí běžná přístupová cesta, po které se k vám dostane auto se specialisty. Ti se postarají o to, aby na vašem pozemku z připravených kusů sestavili vaši vysněnou garáž nebo garážové stání. Bez těžké techniky. 

Kolik stavba garáže vůbec stojí? 

Všechny projekty jsou samozřejmě firmou řešeny na míru. Proto je těžké odhadnout, kolik bude vámi požadovaný rozměr stát. Budete si ke garáži přát i zahradní domek? Stavba garáže se může pohybovat okolo 60 tisíc, ale také o něco výše. Vaše auto bude mít dokonalé zázemí za jeden jediný den. 

Jaká bude střecha a jaká vrata? 

Opět záleží na vašich preferencích. Běžně se realizují stavby se sekčními i výklopnými vraty. Sekční vrata jsou přitom sice o něco nákladnější, jejich mechanismus je ale přímo tvořen tak, aby vydržel dlouhé roky ve vysoké zátěži. Přejete si pultovou střechu? Nebo dáváte přednost střeše sedlové? U montovaných garáží je snadné si vybrat přesně to, co bude vyhovovat vašim požadavkům. 

Vaše garáž, garážové stání nebo zahradní domek může na vašem pozemku stát za jediný den.