Jaká znamení se řadí k nežárlivým?

Nežárlivá znamení

Znamení, v němž jsme se narodili, o nás může leccos prozradit. Mnozí lidé si to však neuvědomují, což je velká škoda. Kdyby totiž dbali na to, co je stanoveno v horoskopu a co o nás povídá naše znamení, možná by se do vztahu s jistým znamením nepouštěli. Znamení, v němž jsme se narodili, o nás může prozradit například to, jak to máme s alkoholem v životě a jak na nás působí. Také může prozradit, kdo má od přírody stanoveno, že bude nevěrníkem, a kdo je naopak věrný až za hrob. Samozřejmě o nás znamení prozradí i to, jestli patříme k žárlivým jednotlivcům či nikoli. Zaměřme se nyní na nežárlivá znamení, s nimiž je (nebo není?) dobré se pouštět do vztahu.

Blíženci

O blížencích se bohužel ví, že jsou to nevěrníci. Zkrátka a dobře vyhledávají extrémy a neustále zkouší nové věci, stále hledají jakési hranice, které překračují až do doby, kdy už je to moc. Možná právě díky tomu nežárlí. Mají totiž sami máslo na hlavě. Umí tedy udržet své emoce na uzdě či takzvaně „pod kontrolou“, ale samozřejmě někdy se stane, že se žárlivost dostane na povrch. Blíženci jsou tedy ve zkratce poměrně nevyzpytatelní a je lepší být neustále na pozoru.

Býk

Narodili jste se ve znamení „býk“? V tom případě jste poměrně racionální lidé, kteří své emoce umí držet pod kontrolou. I když vám mnohdy něco vadí, tak stále zůstáváte v klidu a nenecháváte se zejména žárlivostí unést. Býci obecně patří mezi nejtrpělivější a nejchápavější znamení, což z nich v jistých situací dělá naivky. Pokud však sklenice přeteče a ukáže se, že k žárlivosti, kterou se nenechávají unést, byl důvod, vztah se nebojí ukončit.

Váhy

Mezi flegmatiky se řadí ti, kteří se narodili ve znamení vah. Pokud jste se také narodili v tomto znamení, nejspíše o sobě můžete říct, že jste nekonfliktní lidé, kteří jsou velice tolerantní. Váhy jsou obecně považovány za realisty, kteří si moc dobře uvědomují, že v životě nikdy nic není jednoduché, že za skvělým vztahem stojí důvěra.