Jak konečně začít hubnout? Změňte své myšlení

Jak konečně začít hubnout? Změňte své myšlení

Zejména ženy chtějí zhubnout takřka ihned, ale samozřejmě tak to nefunguje. Aby žena dosáhla vysněné postavy, musí trochu pozměnit jídelníček, dostatečně pít, nesmí zapomínat na dostatečný pohyb. To však není vše. Často se všechny tři věci splňují, přesto se nehubne. Kde je problém? Problém je pravděpodobně v myšlení. I myšlení rapidně ovlivňuje to, jak či jestli hubnete.  

Nejeden odborník tvrdí, že hubnutí je záležitost i naší mysli. Pokud se neustále vidíte v zrcadle jako koule, pokud máte hlavu plnou negativních myšlenek, nikdy nemůžete zhubnout tak, jak byste si přála. Je třeba si uspořádat myšlenky a zaměřit se při hubnutí i na mysl, jen tak dosáhnete úspěchů.  

Musíte sami sobě porozumět 

Je velice důležité, abyste nejdříve porozuměli sami sobě. Pokud si porozumíte, pak nebude nic bránit vám a vašemu cíli. Je třeba si zodpovědět otázku, proč chcete vlastně zhubnout, co za vaším zhubnutím stojí? Toužíte po změně kvůli partnerovi? Nebo je to čistě kvůli vám? Porozumějte si, ujasněte si důvody, proč chcete hubnout. A pak zhubnete.  

Diety nejsou in 

Diety tělu jenom škodí, ovšem to je všeobecně známá věc. Bohužel většina žen vidí v dietách jakousi spásu, ovšem diety jsou spíše prokletím. Nemusíte se stranit všemu sladkému nebo nezdravému, všeho s mírou se říká – tak to také dodržujte. Občas si dopřejte sklenku sladké šťávy, pokud jste x dní za sebou pili vodu. Nemusíte si pokaždé odpírat dezert, pokud na něj máte chuť. Pamatujte, že zakázané ovoce stejně chutná nejlépe, tak si ho raději neodpírejte.  

Jděte na to pomalu 

Změna myšlení rozhodně není nic, co lze udělat lusknutím prstů. Musí se na tom pracovat, nejde to tak rychle, jak si lidé myslí. Je to otázka i několika měsíců, ovšem poté se najednou uvidíte přitažlivější, hubenější, hezčí. Hubnutí už nebude tak těžké, nebudete hubnout s odporem, ale bude to vaše hobby.  

Váha není přítel 

Rozhodně vám nepomůže, pokud budete ustavičně šlapat na váhu. To vás spíše demotivuje a do mysli vnese negativní myšlenky. Raději zapomeňte na měření se nebo na vážení se.