Hledáte koníček, který by vyplnil váš volný čas?

Motorky

Hledáte koníček, kterým byste vyplnili svůj volný čas? Nejste milovníkem sportu, přesto do svého života chcete přinést napětí a adrenalin? Máme pro vás jeden tip na zajímavý koníček, který si jednoznačně zamilujete už jen díky tomu, že ho stále nedělá každý. Není to totiž zrovna nejlevnější koníček, ale za kvalitní vyplnění volného času se zkrátka musí zaplatit. Naším tipem je stroj zvaný motorka.

Jízda na motorce je chvíle plná adrenalinu, která je plná napětí a nebezpečí. A to přesně mnozí lidé chtějí do svého života dostat. Pokud hledáte koníček, který by přesně měl stanovené vlastnosti, motorky jsou to pravé. Samozřejmě nemusíte hned jezdit nebezpečný motokros, stačí investovat do klasičtější motorky, která by nebyla tak velkou investicí.

Samozřejmě neříkáme, abyste investovali do nekvalitní a nejlevnější motorky, jen říkáme, že klasická motorka může být nižší investicí než motorka motokrosová. Navíc k ní potřebujete trochu menší vybavení.

Investice po motorce

Motorka jako taková je první investice na seznamu, ale není to ani zdaleka jediná investice, s níž se musíte potýkat. Následuje investice do mnoha dalších věcí, například se musí investovat do chráničů, které dokážou minimalizovat zranění při případném pádu, mnohdy dokonce zabrání jakémukoli zranění při pádu. K chráničům patří zpravidla přilba na motorku, kterou byste na hlavě měli mít i tehdy, kdy přejíždíte k sousedům, také chrániče páteře a hrudníku jsou nepostradatelné stejně jako chrániče ledvin a podobných orgánů.

K chráničům taktéž patří i rukavice na motorku a případně brýle na motorku, které chrání ruce a oči.

Nezapomeňte na moto oblečení

Samozřejmě byste měli investovat i do moto oblečení. I to je důležité pro jízdu na motorce, nemůžete na motorku usednout jen v teplákách, teniskách a volné bundě. Ideální jsou moto kombinézy s moto botami.